Haber

Başkan Savaş, ‘Kardeşlik Çarşısı’ esnafıyla buluştu

HATAY(İGFA)-6 Şubat’tan sonra kentin ticari hayatını canlandırmak isteyen esnafla bir araya gelen Savaş, deprem nedeniyle zor günler geçiren işletme sahiplerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

213 işyerinin bulunduğu çarşıda inceleme yapan Savaş, “Şehrimizin kalkınması ve canlanması için esnafımızın yeniden ayağa kalkması gerekiyor. Bu konuda tüm imkanlarımız ile esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. söz konusu.

Hatay’da yaşamın ve ticaretin halen devam ettiğini belirten Savaş, Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin çeşitli noktalarından pazara ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla geziler düzenleyeceğini belirtti.

Önder Savaş, sınırlı imkanlarla çarşının fiziki koşullarının iyileştirilmesine yardımcı olan çarşı esnafına şükranlarını sunarak, bol kazançlar diledi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren çarşı esnafı, yardım ve takviyelerden dolayı Önder Savaş’a şükranlarını sunarak, Hatay’da yaşayan tüm vatandaşları alışverişe davet etti.

menemen-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu