Haber

Kılıçdaroğlu cephesinden Murat Ongun’a sert tepki

Son gün CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, kongrede Kılıçdaroğlu’nu yeniden aday göstereceklerini açıklarken, İmamoğlu’na en yakın kişinin paylaşımları gündem oldu. Sosyal medya bu olayla çalkalanırken, bu kez krize Kılıçdaroğlu’nun basın danışmanı Deniz Demir karıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Grup Başkanı Özgür Özel’in sorulması üzerine Bülent Kuşoğlu, “Grup Başkanımız o pozisyonda otururken Başkan’a karşı daha dikkatli olsunlar veya Ekrem Bey Büyükşehir Belediye Başkanı. Şu ana kadar ikisinin de aday olduğunu söylemediler” diye yanıt verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu sözlere Twitter’dan yanıt verdi. İmamoğlu’nun en yakın isimlerinden Murat Ongun’un Twitter’da Kılıçdaroğlu ve Bülent Kuşoğlu’nu ağır şekilde eleştiren paylaşımlarını beğenisi CHP’deki çalkantının açıklandığını gösterir gibi oldu.

“POLİTİKA BU KADAR İLGİLENİYORSA…”

Ongun’un beğenilerinin görüntülerini paylaşan Kılıçdaroğlu’nun basın danışmanı Deniz Demir, siyasete bu kadar meraklıysa istifa edip siyasete girmesi gerektiğini söyledi. CHP Genel Liderimize ve partimizin kurumsal kimliğine yapılan bu saygısızlığı kınıyorum. Sözlerini kullandı.

 

ekinozu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu