Haber

Muğla Büyükşehir Masa Tenisi Takımı Muğla Şampiyonu Oldu

Muğla’da düzenlenen İl Şampiyonası’nda Muğla Büyükşehir Belediyesi Masa Tenisi takımı, erkekler ve bayanlar gruplarında şampiyon oldu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yaptığı yatırımların yanı sıra kültür ve spor alanlarında da faaliyetlerini sürdürüyor. Bünyesindeki spor grubu ile çeşitli branşlarda ulusal ve uluslararası başarılara imza atan sporcular, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun Muğla’da düzenlediği masa tenisi gençler takım-ferdi il şampiyonasında son olarak şampiyonluğa ulaştı. Şampiyonaya il gelininden 12 erkek ve 7 bayan masa tenisi takımı katıldı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren masa tenisi sporcuları, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada büyük başarıya imza attı.

Turnuvada Büyükşehir Belediyesi bayanlar masa tenisi grubu, Defne Su Öztürk, Melek Dursun, Defne Çiftçi, Ecrin Şenyüz’den il şampiyonu oldu. Teke tek turnuvada Mehmet Fazilet Demirtaş, Can Kızılkaya, Sarp Hüseyin Erkoç ve Yiğit Fikret ZABİR’den oluşan erkekler takımı il birincisi oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberburhaniye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu