Yaşam

Sanatçı Emirkan tanımadığı kişilerin saldırısına uğradı

Şarkılarıyla adından söz ettiren sanatçı Emirkan, önceki gün çocuğunu bırakmak için gittiği okula giderken tanımadığı kişiler tarafından dövüldü. Sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalan müzisyenin omzu kırıldı.

“OPERASYONA ALINACAK”

Yaşanan şok edici olayın ardından Emirkan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Sanatçımız Emirkan, okul çıkışı oğlunu almaya gittiği sırada, eşinin sözlü taciziyle başlayan kavga sonucu düşerek omzunu kırdı. Arabasını park ettiği yere, ardından da özel korumasının provokasyonu ve hakaretleriyle ameliyata alınacak. Avukatlarımızla hukuki haklarımızı takip edeceğiz.” “Olacağız” denildi.

“EMİRKAN ŞİMDİ İYİ”

Hayranlarından gelen mesajların ardından yapılan diğer paylaşımda ise şu ifadeler kullanıldı: “Arayan, soran, mesaj atan herkese sonsuz teşekkürler. Kötü bir olay yaşadık. Emirkan şu an iyi. Çok büyük bir ailemiz var. Sonsuz teşekkürler.” “

“Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk”

Emirkan’ın avukatı yaptığı açıklamada, “Müvekkilim Emirkan Yıldız ve değerli eşi Serap Yıldız, okul çıkışı çocuklarını alırken önce sözlü tacize maruz kalmış, ardından da tacizci kadının bekçisi tarafından darp edilerek yaralanmıştır. Müvekkilim, Aldığı dayak sonucu vücudunda kırık meydana gelen şahıs, çok zorlu bir ameliyata tabi tutuldu.” “Sağlık durumu şu anda yeterli. Bu korkunç ve üzücü olaya sebep olanlar ve olaya karışanlar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu